#1 2008-05-21 21:55:22

miki34

Użytkownik

445593
Call me!
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 53
Punktów :   

grupka pokemonów

niedaleko mojego domu jest jeziorka przed chwilą przywędrowało do niego 3 dewgongi 2 gastly 3 hantery i 5 gengarów bez zastanowienia wziełem szybko pokebole i wypuściłem arcaina totodalia chikorite i ciemnego chalizarda odrazu nakazałem: chikorita szybko podwujny cios dzikim plączem do wszystkich po kolei arcain atak na wszystkich płomienny wir z całej siły prawie wszystkie pokemony były wykończone lecz został mi jeszcz totodile tamte pokemony były jusz wykończone więc skozystałem z okazji totodile pełna moc do wodnej broni atak!! totodile pokonał dewgonga gastlego hantera i gengara w tej chwili z wody wypłyneły4 pokeballe wziełem je i złapałem je do pokeballi


pokemony:bayleef,shuclek,grimer,squirtle,ciemny, chalizard,pidgeot,Arcanine,Lapras,Dragonair,totodile,dewgong. gastly,hanter,gengar
przedmioty:7xpokeball,odznaka pokewojownika

Offline

 

#2 2008-10-25 13:13:15

maciek19-97

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 34
Punktów :   

Re: grupka pokemonów

idź Charizard,Blastoise,Venosaur,Jolteon.Feraligator,HO-OH,Noctowl Pełna moc na trawie poległy Gengar,Dewgong znalazłem2 pokeballe i złapałem Dewgonga I Gengara


Pokemony:Charizard,Arcanine,HO-OH,Feraligator,Lapras,Blastoise,Venosaur,Sceptile,Pidgeot,Noctowl,Jolteon,
Gengar,Meganium,Raichu,Raikou,Swellow,Mewtwo,Mew,Alakazam,Lugia
Przedmioty:2-Masterballe 2-Ultraballe
Kasa:3000g
Odznaki:

Offline

 
Lubicie pokemony-jak tak to grajcie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.properfection.pun.pl www.eb.pun.pl www.zwdomowe.pun.pl www.harrypottersite.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl