#1 2008-05-20 22:20:07

miki34

Użytkownik

445593
Call me!
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 53
Punktów :   

Pidgeot

gdy wracałem z długiej wycieczki do lasu zatałem na drzewie śpiącego Pidgeota po cichu sie zakradłem i ciemnym chalizardem Pidgeot nie mial szans szybko go złapałem nie dawał oporu w pokeballu potem zauważyłem drugiego ale jego zostawiam wam ja i muj Pidgeot zostaliśmy prawdziwymi przyjacielami tera jusz go nie chowam do pokeballa tylko siedzi mi na ramieniu i podrużujemy przez świat szybko łapcie tamtego drugiego


pokemony:bayleef,shuclek,grimer,squirtle,ciemny, chalizard,pidgeot,Arcanine,Lapras,Dragonair,totodile,dewgong. gastly,hanter,gengar
przedmioty:7xpokeball,odznaka pokewojownika

Offline

 

#2 2008-05-27 19:40:32

Damian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 30
Punktów :   

Re: Pidgeot

Charizard idź atakuj Pidgeota sejsmiczny żut i pidgeoto przegrał.Pokeball idź długo meczył się w pokeballu ale uległ.Teraz Pidgeoto jest mój zawsze mażyłem żeby go mieć i tak jak mikiemu34 siedzi mi na ramieniu.Dzięki za wiadomość miki34.Jestem Kumplem Adika więc podaruje mu chyba podkreślam CHYBA.


Dobry trener pokemon
Pokemony:Charmander,Charizart,Togepi,Abra,Croconaw,Squirtlu,Blastois,Bulbasaur,Venusaur,Pidgeot
Przedmioty: odznaka POKEWOJOWNIKA,10pokeball,
Złoto:1050G
Walki wygrane:5
Walki przegrane:0

Offline

 
Lubicie pokemony-jak tak to grajcie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothic-rpg.pun.pl www.mantocod1.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.souledge.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl