#1 2011-07-05 12:54:24

Dogi523

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 53
Punktów :   

Samotna wyprawa do mrocznego lasu

Pewnego dnia udałem się na wyprawę do mrocznego Lasu położonego niedaleko od miasta Joto. Hmm... Tak właściwie nie byłem sam. Towarzyszyło mi dwoje moich podopiecznych Blastois i Honchkrow, gdyż reszta moich pokemonów została w PC na przeglądzie. Byłem zdany na te dwójkę. W końcu założyłem plecak na plecy i pewnym krokiem ruszyłem do lasu. Długo wędrowałem po upiornym lesie i w końcu znudziło mi się ciągła obrona przed atakującymi Murkrowami i Hoothottami. Zdecydowałem wyjść się z lasu. Lecz nie wiedziałem w którą stronę mam iść, nawet mój Honchkrow nic nie widział z lotu ptaka. Gdy po kilku godzinach znalazłem nareszcie kraniec upiornego lasu byłem uradowany. Lecz w pewnym momencie z za drzewa wyszedł mój największy koszmar Darkrai. Byłem sparaliżowany ze strachu nie wiedziałem co mam robić biec czy stać, w pewnym momencie zorientowałem się że Darkrai nic mi nie może zrobić przecież razem ze mną byli moi najlepsi przyjaciele. Podniosłem głowie patrząc odważnym wzrokiem w kierunku tego strasznego pokemona.
                         
                                                DO               ATAKU                         BLASTOIS !!!!

                         Niestety blastios był wyczerpany i padł odrazu po pierwszym ciosie.

        Wtedy nadeszło zbawienie mój honchkrow nadleciał z nieba i udeżył darkraia stalowym skrzydłem a
        potem cioem cienia. Zauważyłem że darkrai jest oszołomiony i z wątpieniem żuciłem masterballa.

                        Cyk Cyk Cyk Cyk ...   iiii ... cisza ... podeszłem do pokebala a ten zaprzestał wibracji. Darkrai został poskromiony a teraz jest moim pokemonem


Tytuł: Trener Pokemon
kasa : 900
Pokemony: Hunter, Blastois, Honchkrow, Gravler, Heracross, Arcanie, Muk, Staraptor, Magmotar, Clleydoll, Darkrai, Grotle, Monferno.
Przedmioty : hantle
Walki Wygrane :2
Walki Przegrane :0
Walki Treningowe : 2/0
Walki Z Dzikimi Pokami : 5/1
Ataki Których nauczyłem moje poki : Hipnoza - Hunter, Centro Cios - Squirl, Hydro Działo - Squirtl, Wir Ognia - Growlithe, Szkarłatne Lustro - Hunter, Kula Cienia - Honchkrow, Stalowe Skrzydło - Honchkrow, Uderzenie Gromu - Geodude, Wodna Armata - Wartoil, Magmar - Ogniste Miecze

Hunter : Pocisk cienia, Mroczna Mgła, Cios Ducha, Hipnoza, Szkarłatne Lustro
Blastois : Armatka Wodna, Stalowy Ogon, Cento Cios, Hydro Działo, Wodna Bazuka 
Honchkrow : Promień Pomieszania, Dziobanie, Blask Mroku, Kula Cienia, Stalowe Skrzydło
Gravler : Żelazne Ciało, Rzut Głazem, Sejsmiczny Cios, Hiper Promień, Uderzenie Gromu
Heracross : Atak Furii, Stalowa Skorupa, Żelazny Róg, Ostry Liść
Arcanie : Miotacz Płomieni, Gryzienie, Strumień Ognia, Wir Ognia
Muk : Armata Błotna, Ciosy furii, Oblężenie, Błotniak
Staraptor: Stalowe Skrzydło, Podniebny As, Dziobanie, Wichura, Tajfun, Dzielny Ptak
Magmotar: Wir Ognia, Szybki Atak, Działo Lawy, Hiper Promień, Ogniste Miecze
Baltoy: Żyroskop, Promień Fuzji, Szybki Atak, Cios Nosorożca

Offline

 
Lubicie pokemony-jak tak to grajcie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saifirani.pun.pl www.kiepscy.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.gumed.pun.pl www.narutoogra.pun.pl